Montaż Systemów Automatycznego Podlewania

/Montaż Systemów Automatycznego Podlewania
Montaż Systemów Automatycznego Podlewania 2022-07-12T22:30:26+02:00

Zajmujemy się kompleksowo zakładaniem terenów zielonych: zakładamy trawniki,  montujemy system automatycznego nawadniania ogrodu, układamy obrzeża dekoracyjne, wyrównujemy teren, przygotowujemy rabaty, oraz wykonujemy nasadzenia.
Jestem certyfikowanym monterem systemu RainBird.

Montaż systemu automatycznego nawadniania trawnika, lub rabaty zaczynamy od dokładnych pomiarów wydajności wody, aby można było ustalić, czy jest możliwe założenie automatycznego podlewania, oraz jaki system i ile sekcji trzeba wykonać, w celu jak najlepszej wydajności wody na każdy zraszacz. Po wykonaniu pomiarów wody zaczynamy przygotowywać projekt działki, który również musi być bardzo dokładny, oraz muszą w nim być naniesione wszystkie punkty: tarasy, opaski, rabaty, nasadzenia itd.
Po odbiorze projektu, przystępujemy do działania. Najpierw wykonujemy wykopy liniowe do miejsc, gdzie będą rozmieszczone zraszacze, oraz pod studzienki na elektro-zawory. Następnie montujemy przewody, zraszacze, elektrozawory, czujnik deszczu i podłączamy wszystko pod sterownik.
Sprawdzamy czy wszystko działa zgodnie z planem, oraz czy nigdzie niema przecieków, i jeżeli wszystko jest w porządku to zasypujemy całą instalację i przystępujemy do położenia siatki na krety oraz założenia trawnika.

Zapraszam do współpracy, gwarantuje profesjonalizm, uczciwą cenę, oraz darmowe przeszkolenie w serwisowaniu i uruchamianiu systemu automatycznego podlewania RainBird.

Oferuję również serwis automatycznego podlewania, oraz inne usługi. Sprawdź nas.