Czyszczenie działek

/Czyszczenie działek
Czyszczenie działek 2021-01-26T12:53:58+01:00
Wykaszanie samosiejek

Zajmujemy się czyszczeniem oraz przygotowaniem terenów zielonych prywatnych, jak i na sprzedaż: działek budowlanych, rolnych, leśnych, rekreacyjnych, inwestycyjnych. Jesteśmy w stanie podzielić się doświadczeniem, zaproponować najbardziej właściwe rozwiązania, oraz przygotować działkę finalnie, zaczynając od wycinki drzew, a kończąc na ogrodzeniu i wysianiu trawy.

Cennik
Kontakt

Szanowny kliencie działka wyczyszczona i przygotowana, przez naszą firmę nabierze większej wartości. Oczywiście wpływ na cenę za m2, zależy od statusu jaki ma nadany, miejsca jej położenia, oraz czy są podciągnięte media. Pamiętajmy jednak, jeżeli punkt jest ciekawy a działka raczej odstrasza niż zachęca do kupna, to warto się nad tym  zastanowić.

Posiadamy zgraną ekipę oraz profesjonalny sprzęt większy i mniejszy, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać bardzo sprawnie wszystkie oferowane przez nas usługi.

Teren można przygotować praktycznie przez cały rok,  nawet późną jesienią, jeżeli warunki pogodowe na to pozwalają. Najczęściej po roztopach wczesną wiosną tereny są podmokłe, i z reguły ingerencja ciężkich sprzętów wiąże się z ich zatopieniem, dlatego również taką sytuację należy wziąć pod uwagę i warto sprawdzić teren przed wykonaniem usługi.

Zapraszam do składania ofert na kontakt@mariusztwojogrodnik.pl,
lub bezpośrednio kontakt telefoniczny: 511-271-938
Gwarantuje uczciwą współpracę, atrakcyjną ofertę cenową, i przede wszystkim Państwa zadowolenie.

Mariusz Chałaj
Mariusz Chałajdoradca klienta
Tel. 511-271-938
kontakt@mariusztwojogrodnik.pl